Atgyvenusios Seo technikos, kurių reiktų vengti - Internetinio marketingo ir SEO paslaugos - Imėja
 • Atgyvenusios Seo technikos, kurių reiktų vengti

  Paskelbta 2014-10-14

  atgyvenusios_seo_technikos

  SEO strategijos yra veiksmingos, tai galime pamatyti pradėję paiešką Google – nepaisant algoritmų pokyčių, paieškos sistemą vis dar valdo žmonės ir jų kurtas paieškos optimizavimas. Tačiau yra kelios plačiai paplitusios technikos, kurių reiktų iš dalies vengti arba atlikti jas nepriekaištingai.

  1. Marketinginiai straipsniai
  Taip, mes irgi rašėme apie tai, kad reikia platinti savo blogo straipsnius kituose, didelį lankomumą turinčiuose, tinklalapiuose. Bet taip pat kalbėjome ir apie tai, kad straipsniai turi būti originalūs, o turinys – kokybiškas. Tačiau pastebime, kad dažniausiai straipsniai, kurių atgalinės nuorodos veda į įmonės blogus, yra perrašyti, kopijuoti, nepatrauklūs, besikartojančios informacijos. Didelį lankomumą turinčių puslapių paieška ir derybos užima daug laiko, o rezultatas – kiekis, bet ne kokybė. Tad prieš pradėdami šią strategiją, gerai apgalvokite, ar tikrai turite tam laiko.

  2. Spaudos pranešimai

  Spaudos pranešimai yra gera marketingo strategija, tačiau ne visi ją supranta vienodai. Prieš pradėdami rašyti pranešimą spaudai apgalvokite, ar tai tikrai aktuali naujiena, ar tai tiesiog dar vienas jūsų straipsnis, kuris neturi aiškaus tikslo. Atsiminkite, spaudos pranešimai skirti naujienoms.

  3. Sausi SEO tekstai

  Rašydami nepamirškite, jog jūsų tekstus skaitys žmonės. Tad tai turi būti pirminis jūsų kriterijus. Dažnai SEO tekstuose pamirštama, kad raktinių frazių tankis ir jų vartojimas turi būti tinkamas. Paieškos sistemos tobulėja, todėl raktažodžiais perkrauti įrašai gali būti baudžiami.

  4. Funkcijų automatizavimas
  Socialinių tinklapių sinchronizavimas – puikus laiko taupymas. Mes irgi siūlome to neatsisakyti, bet nepamirškite, kad socialiniai tinklai yra skirtingi ir juose renkasi skirtinga publika. Tad viešindami įrašą rašykite ir skirtingus komentarus apie straipsnį. Juk tam turinio valdymo sistemose prie pasirinko socialinio tinklo ir yra atskiri laukeliai tekstui. Kiekvienas automatinis veiksmas yra greitai pastebimas, o žmonės nėra linkę reaguoti į nuasmenintus pranešimus.

  5. Dizaino ignoravimas
  Nepamirškite, kad ne tik puikus paieškos optimizavimas yra kelias į sėkmę, didelė dalis žmonių atkreipia dėmesį ne tik į informaciją, bet ir į jos pateikimą. Gražiai atrodantis ir patogus naudoti tinklalapis padės sukurti solidžios įmonės įvaizdį. Nedarykite klaidos ir negalvokite, kad jūs esate puikus dizaineris, jei išties apie tai nenusimanot. Geriau samdykite šios srities specialistą ir patikėkite jam darbą.

  Štai keli pasenę įsitikinimai apie SEO, kurie neleidžia progresuoti jūsų įmonei. Atskratykite šių technikų ir pradėkite orientuoti savo darbą ne į kiekį, bet į kokybę. Tai ir yra tikrasis raktas į sėkmę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Check Our FeedVisit Us On FacebookVisit Us On Google PlusVisit Us On Linkedin