Ar Google Plus profilis yra naudingas jūsų įmonei? (II dalis) - Internetinio marketingo ir SEO paslaugos - Imėja
 • Ar Google Plus profilis yra naudingas jūsų įmonei? (II dalis)

  Paskelbta 2014-10-03

  komunikacijs_google_plus

  Pirmoje dalyje jau papasakojom, kaip pradėti komunikaciją Google Plus socialinėje erdvėje. Šiandien tęsiame sąrašą siūlymų, ką reikia daryti, kad paskyra taptų naudinga verslui.

  7. Įrašuose paminėkite žmones iš savo ratų. Kai jūs paminit žmogų savo įrašuose, Google Plus jam nusiunčia pranešimą. Pridėdami „+” ženklą jūs gausite kontaktų meniu, išsirinksite norimus asmenis ir tuomet jie tikrai pamatys jūsų įrašą. Tokiu būdu į diskusijas įtraukiama daugiau žmonių.

  8. Naudokite hashtagus. Naudodami hashtagus nukreipsite savo postus į tam tikras temas, tokiu būdu jūsų turinį pamatys daugiau vartotojų. Hastahai yra naudojami beveik visuose socialiniuose tinkluose siekiant turinį pažymėti kaip susijusį su tam tikra naujiena, įvykiu ar tam tikra tema. Tačiau dabar hashtagų žymų galima ieškoti jau ir Google paieškos sistemoje, tad išnaudokite visus šio žymėjimo privalumus.

  9. Dalinkitės turiniu reguliariai. Tai yra viena svarbiausių socialinių tinklų taisyklių. Norėdami nuolat atsirasti sekėjų sraute turite išlaikyti reguliarumą. Galbūt Google Plus‘u nesinaudoja galybė žmonių, tačiau jei nepasiduosite, nuolat dalinsitės turiniu, vartotojai jus atsimins. Ir jeigu jiems prireiks paslaugos ar prekės iš jūsų verslo šakos, jūsų įmonė pirmoji jiems toptels į galvas.

  10. Pakvieskite draugus pamėgti įmonės puslapį. Naudokitės savo asmeninėmis pažintimis ir paskatinkite draugus, kolegas, klientus ir visus galimus kontaktus pamėgti jūsų puslapį. Yra sakoma, kad pinigai daro pinigus, tai šiuo atveju – sekėjai pritraukia kitus sekėjus.

  11. Prisijunkite arba sukurkite su jūsų įmone susijusias bendruomenes. Google Plus bendruomenės yra panašios į forumus, Facebook grupes ar žinučių lentas, kur žmonės susirenka diskutuoti, užduoti rūpimus klausimus, dalintis informacija. Galite prisijungti ar sukurti bendruomenes, kurios yra susijusios su jūsų verslo sritimi. Tokiu būdu geriau pažinsite savo tikslinę auditoriją.

  12. Prisiminkite! Niekada nepamirškite, kad žmonės, kurdamiesi Gmail elektroninio pašto dėžutę, automatiškai yra prijungiami prie Google Plus. Tad praktiškai ten yra didžioji dalis Google vartotojų. Išnaudokite tai, reklamose paskatinkite lankytis ne tik Facebook profilyje, bet ir užsukti į Google Plus.

  Taigi, pasidalinome keliais patarimai, kaip išnaudoti Google Plus paskyrą. Be abejo, yra daug būdu, kaip pradėti vystyti komunikaciją Google Plus, tačiau mes atrinkome pačius efektyviausius ir paprasčiausius. Sėkmės pasineriant į Google Plus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Check Our FeedVisit Us On FacebookVisit Us On Google PlusVisit Us On Linkedin