2 efektyvūs būdai pagreitinti darbą socialiniuose tinkluose - Internetinio marketingo ir SEO paslaugos - Imėja
 • 2 efektyvūs būdai pagreitinti darbą socialiniuose tinkluose

  Paskelbta 2014-10-10

  Socialiniai tinklai

  Šiame įraše neatskleisime ypatingų paslapčių, kurios be pastangų padės jums vystyti sėkmingą komunikaciją socialiniuose tinkluose, tačiau parodysime kelis būdus, kaip ją suplanuoti ir suorganizuoti.
  Dažnai komunikacija socialiniuose tinkluose gali tapti našta, ypač jei yra daug svarbesnių ir degančių darbų. Bet visi mes pripažįstame, jog be socialinės medijos būtų sudėtinga pažinti savo vartotoją. Tad štai keli taktiniai sprendimai, kaip sutaupyti laiką ir kartu praplėsti turinį.

  1. Susidarykite planą.
  Jei jūs dirbate kitus darbus ir staiga prisimenate, kad kaip tik dabar reikia kažką „papostinti“, prarandate dalį savo laiko, o ir kokybė gali nukentėti. Tai reiškia, kad jūs aukojate dabartinės užduoties laiką, padarydami pauzę skitą socialinei medijai. Nors įrašo paskelbimas Facebook’e gali užtrukti tik kelias minutes, tačiau jūs prarasite minčių srautą, kuris buvo skirtas rimtesnei užduočiai. Taip pat švaistysite laiką prisijungdamas prie kiekvieno socialinio puslapio kiekvienos paskyros, ypač jei nenaudojate papildomų programų, kuriomis galite valdyti kelis puslapius iš karto. Ką mes siūlome?

  Mes siūlome labai paprastą būdą – įrašų planavimą iš anksto, kurį galite daryti su bet kuriuo savo puslapiu. Norint tą padaryti, jūs turite suplanuoti ir savo laiką. Visų pirma, jei tai nėra jūsų nuolatinis darbas, o paskelbti įrašus reikia tik keliems puslapiams, tad patariame savo dienotvarkėje atrasti laisvas 2-3 val. ir skirti jas išimtinai tik socialinei medijai. Tai galite daryti kartą per savaitę. Be to, įrašai bus paviešinami ir tuo metu, kai jūs neturite galimybės prisėsti prie kompiuterio ar atostogaujate.

  2. Turinio rinkimas
  Vienas iš svarbiausių komunikacijos socialiniuose tinkluose elementų – turinio surinkimas. Parodėme, kaip galima sutaupyti laiko planuojant įrašus, o dabar supažindinsime su turinio rinkimo sistema.

  Įrankis, kurį naudosite turinio organizavimui, priklauso nuo jūsų. Kaip pavyzdį pateiksime Evernote naršyklės įskiepį. Evernote aplanke galima sukurti aplanką, skirtą nuorodoms, kuriomis, sudėjus į vieną vietą, vėliau galima pasidalinti.

  Kiekvieną kartą internete pamačius kažką, kas tiktų vienam iš jūsų valdomų puslapių, jį galima išsisaugoti ateičiai paspaudus Evernote mygtuką esantį naršyklės viršuje. Išsaugoję nuorodą galite šalia parašyti trumpą priminimą: „Būtų puiku pasidalinti šiuo straipsniu antradienį“. Atėjus tai savaitės dienai, kurios dalį paskyrėte socialinei medijai, jums tereiks nueiti į Evernote aplanką ir išsirinkti iš sukauptų nuorodų tai, ko jums reikia. Be abejo, išimtis galite daryti, kai norit pasidalinti svarbia informacija, kurios galiojimas truks trumpiau nei ateis jūsų socialinės medijos diena.
  Vis dėlto tai yra puikus būdas susisteminti nuolat internete randamą įdomią informaciją, kurią tikrai galėsite panaudoti netolimoje ateityje.

  Viena sudėtingiausių ir daugiausiai laiko užimančių užduočių – surasti ir paskelbti įrašus. Šiame blogo įraše mes parodėme, kad paprastas įrašų planavimas ir turinio sisteminimas gali sutaupyti dalį laiko , skirto kitoms užduotim įvykdyti. Neparašėme nieko naujo, bet kartais svarbu priminti ir akivaizdžias tiesas, kurios pasimiršta kasdieniam darbų sūkury.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Check Our FeedVisit Us On FacebookVisit Us On Google PlusVisit Us On Linkedin